Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama Firması

Ülkemize son yıllarda hızla yaygınlaşan depolamacılık sektörü oldukça önemli bir yol kat etmiştir. Yurt dışından uzun süredir aktif olan ve çok büyük bir pazara ulaşan eşya depolama sektörü ülkemizde de kısa sürede kabul görmüştür. Ankara eşya depolama hizmetlerinde faaliyet gösteren firma sayısının da her gün artması hizmetin kabul gördüğünün kanıtıdır. Asiltaş nakliyat firması olarak Ankara eşya depolama hizmetlerinde müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız. Ankara ve ilçelerinde müşterilerimize sunduğumuz profesyonel depolama hizmetlerimiz sayesinde firmamız çok sık tercih edilmektedir. Şirketimize ait depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre zarfında muhafaza edebilmekteyiz.

Eşya Depolama Çeşitleri Nelerdir?

Eşya depolama sektöründe iki tür depolama vardır. Birincisi hacim kiralama hizmetidir. Bu hizmette belirli büyüklükteki depolarda eşyalarınızın kapladığı hacmi kiralar ve hizmet alırsınız. Yeni eşyalar getirdiğiniz zaman hacim hesaplaması yapılarak yeniden ücretlendirme yapılır. Diğer depolama hizmeti ise depo kiralama hizmetidir. Sadece size ait olan depoları kiralayıp dilediğiniz zaman eşya getirebilirsiniz. Depo kiralama hizmeti biraz daha fiyatlı olsa da daha sık tercih edilen bir hizmettir. Çünkü eşyalarınız sadece sizin kullanacağınız bir alanda bulundurulmaktadır. Ve başkasının ulaşması imkansızdır.

Eşyalarınız Nasıl Depolanmalıdır?

ankara eşya depolamaEvden eve nakliyat firmaları depolama sektöründe de müşterilerine yardımcı olmaktadır. İki sektörde benzer özellikler taşıdığı için ülkemizde genellikle firmalar iki hizmeti aynı çatı altında müşterilerine sunmaktadır. Asiltaş nakliyat firmamız da bu firmalardan birisidir. Peki eşyalar nasıl depolanmalıdır? Öncelikle depoların temizliği yapılmalıdır. Eşya depolama hizmetinde depolar temiz olmaz ise hizmetin başarısız sonuçlanması kaçınılmazdır. Sonrasında eşyaların paketlenmesi oldukça önemlidir. Düzgün şekilde paketlenen eşyalar uzun süre zarar görmeden durabilmektedir.

Depolama Sürecinde Eşyaların Paketlenmesi

Depolama hizmetlerinde eşya paketleme hizmeti oldukça önemli bir hizmettir. Bu yüzden firmamız eşya paketleme hizmetine çok önem vermektedir. Yurt dışından özel olarak ithal ettiğimiz en kaliteli paketleme malzemesi ve uzman paketleme ustalarımız ile eşyalarınızı en güvenli şekilde paketlemekteyiz. Ankara ve ilçelerinde her türlü depolama ve taşıma hizmetinde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü