Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat Firması

Ankara’nın en önde gelen eşya taşıma firmalarından olan Asiltaş nakliyat firması müşterilerine daima kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ankara sigortalı nakliyat hizmetleri eşyalarınızın güvenle taşınmasını ve taşıma sırasında eşyalara zarar gelmesi durumunda bu zararın karşılanacağının garantisidir. Bir nakliye firması hizmetinde sigortalı nakliye sunmuyor ise o firma kendi hizmetine güvenmiyor demektir. Asiltaş nakliyat firması olarak hizmetlerimize oldukça fazla güvenmekteyiz. Bu yüzden Ankara ilinde en kapsamlı sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalardan bir tanesi konumunda bulunuyoruz. Eşyalarınızın yeni adresinize güvenle taşınmasını istiyorsanız sigortalı nakliyat hizmeti veren bir firma ile anlaşmaya özen gösteriniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliye Şirketi

Sigortalı evden eve nakliye hizmetimiz ile taşıma süresi boyunca eşyalarınız firmamız güvencesinde olacaktır. Oldukça yüksek müşteri memnuniyeti yüzdesine sahip olan Asiltaş nakliyat firmamızı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Son yıllarda hızla büyüyen evden eve nakliye sektöründe güvenilir olabilmek oldukça zordur. Bu yüzden devamlı kaliteli hizmet vermeli ve verdiğiniz hizmetin arkasında durmalısınız. Firmamız tam olarak bunu yapmaktadır. Güvenilir ve kaliteli evden eve nakliye hizmeti sunarken oluşacak herhangi bir kötü durumda da anında sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Ankara ili ve ilçelerinde sigortalı eşya taşımacılığı hizmetinin en çok aranan firması olan Asiltaş nakliyat, müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir. Ankara sigortalı eşya taşımacılığı hizmeti son yıllarda giderek popüler hale gelmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte daha da bilinçlenen vatandaşlarımız artık eşya taşıma hizmetlerinde sigortalama hizmeti vermeyen firmaları tercih etmemektedir. Asiltaş nakliyat firması olarak ilk faaliyete geçtiğimiz günden beri bütün hizmetlerimize sigortalama işlemi yaptık. Bu sayede firmamıza güvenip tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Sigortalı Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Sigortalı taşıma hizmetinde ilk olarak adrese giderek eşya tespiti yapılmalıdır. Bu sayede hasarlı eşyalar var ise tespit edilir ve poliçe hazırlanır. Sonrasında taşıma günü paketleme yapılırken tekrar eşyalar kontrol edilir ve araca yüklenir. Eşya taşıma hizmeti ile yeni adrese getirilen eşyalar tek tek araçtan taşınarak paketleri açılır ve kontrol edilir. Eğer poliçe harici bir hasar var ise tespiti yapılır ve zarar karşılanır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü