Otel Taşımacılığı

Ankara Otel Taşımacılığı Firması

Ankara’da bulunan gezilecek yerlerin çokluğu hem yerli hem de yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmiştir. Bu yüzden şehirde çok fazla otel bulunmaktadır. Taşımacılık sektöründe son yıllarda popüler hale gelen otel taşımacılığı hizmetlerinin aktif bir bölgesi olan Ankara’da Asiltaş nakliyat firmamız müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ankara otel taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel çalışan kadrosu ve son sistem nakliye araçları ile firmamız kısa sürede güvenilir hizmetler sunmaktadır. Otel taşımacılığı hizmetleri planlı bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü bir güne sığabilen bir hizmet değildir.

Otel eşyalarının durumuna göre çıkarılan bir taşıma planı ile belirlediğiniz gün zarfında otel taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ankara ve ilçelerinde bugüne kadar onlarca otel taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmiş olan Asiltaş nakliyat firmamız müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmuştur. Otel taşımacılığı hizmeti için firmamıza talepte bulunabilirsiniz. Firmamız ilk olarak eşyaları yerinde inceleyerek bir taşıma planı oluşturmaktadır. Sonrasında güvenle otel taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Otel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı otel taşıma hizmetleri ile Asiltaş nakliyat firmamız müşterilerini asla mağdur etmemektedir. Otel taşıma gibi kurumsal hizmetlerde belirli şartları yerine getirmeden taşıma hizmeti yapamazsınız. Bu yüzden her nakliye firması otel taşıma hizmeti verememektedir. Sigortalı nakliye hizmeti bu hizmette zorunludur. Bu yüzden sigortalı otel taşıma hizmeti vermeden otel eşyalarını taşımanız imkansızıdır. Güvenilir taşıma hizmetleri ile Asiltaş nakliyat bölgede oldukça popülerdir. Sigortalı nakliye hizmetimiz ile eşyalarınız taşıma hizmeti boyunca firmamız güvencesinde olacaktır. Böylelikle eşya taşıma hizmeti boyunca güvenle süreç yürüyecektir.

Asansörlü Otel Nakliyesi Hizmeti

Asansörlü otel nakliyesi ile üst katlarda bulunan eşyaları en kısa sürede en güvenilir şekilde taşımaktayız. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte oldukça önemli hale gelen asansörlü nakliye araçları taşıma sektöründe vazgeçilmez olmuştur. Bu yüzden firmamız asansörlü taşıma araçlarını düzenli olarak bakım yapmakta ve hizmetlerinde sorunsuz şekilde kullanmaktadır. Otel taşıma hizmetinde personelimizin daha az yorulup daha kaliteli hizmet vermesinde önemli rol oynayan asansörlü taşıma araçları oldukça güvenilirdir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü