Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara ilinin en köklü firmalarından birisi olan Asiltaş nakliyat firması olarak müşterilerimize daima profesyonel eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sürekli olarak büyüyen evden eve nakliyat sektöründe kendini geliştiren ve daima kaliteli hizmetler sunan firmamız bölgenin en popüler firmalarından birisi konumundadır. Eşyalarınızı yeni adresinize en güvenilir şekilde taşıma için elimizden geleni yapmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız sayesinde eşyalarınızı kusursuz şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız.

Asiltaş nakliyat firması olarak eşya taşıma hizmetlerinde planlı bir şekilde süreci yönetmekteyiz. Bu sayede en kısa sürede en güvenilir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Tüm nakliyat hizmetlerinde deneyimli personellerimiz ile birlikte kaliteli ve güvenilir taşıma hizmet gerçekleştirmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz süre zarfında daima kaliteli hizmetler ortaya koyduk. Eşyalarınızın güvenliğini hep ön planda tutarak profesyonel taşıma hizmetleri gerçekleştirdik.

Oldukça yüksek müşteri memnuniyet oranımız firmamızın ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Günümüzde haftanın yedi günü profesyonel çözümleri en uygun fiyatlar ile almak isterseniz Asiltaş nakliyat firması ile irtibata geçmelisiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü