Şirket Taşımacılığı

Ankara Şirket Taşımacılığı Firması

Nüfusu bakımından ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara’da taşımacılık sektörü çok büyük bir Pazar oluşturmuştur. Gelişen teknoloji ile sürekli olarak profesyonelleşen sektörde son yılların önemli hizmetleri arasında gösterilen şirket taşımacılığı hizmeti oldukça zorlu bir taşıma hizmetidir. Ankara şirket taşımacılığı hizmetlerinde Asiltaş nakliyat firması olarak güvenilir hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile eşyalarınızı en güvenilir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız. Ankara şirket taşımacılığı hizmetinde ilk olarak eşya tespiti yapmaktayız. Böylelikle taşıma günü daha planlı şekilde hareket edebilmekteyiz. Ankara ve ilçelerinde haftanın yedi günü firmamızdan profesyonel taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Sigortalı Şirket Nakliyesi

Sigortalı şirket nakliyesi eşyaların güvenli şekilde taşınmasını ve taşıma sırasında herhangi bir olumsuz durumda müşterilerin mağdur olmaması için sunulması gereken bir hizmettir. Özellikle kurumsal taşıma hizmetlerinde kesinlikle sunulması gereken sigortalı nakliye hizmeti firmaların tercih edilmesinde de önemli bir etkendir. Asiltaş nakliyat firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile şirket nakliyesi gibi kurumsal hizmetlerde bölgenin en önde gelen firmalarından bir tanesi konumundadır. Çalışan kadromuz şirket eşyalarını taşırken öncelikle gruplara ayırmaktadır. Bu sayede yeni adrese ulaşıldığı zaman eşyaları kısa sürede karışmadan yerlerine taşımaktadır. Bu çalışma planımız müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir.

Şirket Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşmelidir?

Şirket taşımacılığı hizmetinde eşyaların toplanması ve paketlenmesi nakliye firmasına ait ise firma taşıma planını bu durma göre şekillendirmelidir. Eşya taşıma sektöründe yapılacak ufak hatalar bile büyük zararlara yol açabileceği için oldukça dikkatli bir şekilde süreç yürütülmelidir. İlk olarak eşyaların tespiti yapılmalı ve belirli bir gruplara ayrılmalıdır. Örneğin şirket içinde bulunan departmanların eşyaları birlikte taşınmalıdır. Böylelikle taşıma sırasında karışıklık yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Şirket Taşımada Paketlemenin Önemi

Şirket taşıma hizmetlerinde eşyaların kaliteli malzeme ile profesyonel şekilde paketlenmesi taşıma sırasında zarar görmelerinin önüne geçmektedir. Bu yüzden Asiltaş nakliyat firması olarak eşya paketleme hizmetlerinde birinci sınıf paketleme malzemesi ve alanında en az 15 yıl tecrübeli paketleme ustalarımızı kullanmaktayız. Firmamız yüksek müşteri memnuniyeti yüzdesi ile Ankara’nın en önde gelen firmalarından birisidir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü