Çubuk Evden Eve Nakliyat

Asiltaş Evden Eve Nakliyat firması olarak Çubuk ilçemizde hizmet vermekteyiz.

Çubuk Evden Eve Nakliyat, Çubuk Kurumsal Nakliyat, Çubuk Asansörlü Nakliyat, Çubuk Parça Eşya Taşımacılıkta müşteri odaklı çalışma prensibiyle kaliteyi sizlere sunmaktayız.

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk Evden Eve Nakliyat Bizlere ulaşan müşterilerimizle anlaşma sağlamamız durumunda anlaşılan gün ve saatte taşınacak evinize kendi araçlarımız ve sigortalı çalışanlarımız ile gelmekteyiz. Taşıma öncesi eşyalarınızın dayanıklılık türlerine göre sanayi tipi kalın pat pat ambalajlama plastik malzemelerimizle eşyalarınızın ambalajlama ve paketlemesini yapmaktayız. Ayrıca mobilyalarınızı demonte ederek ahşap aralarına temiz battaniyelerimizi koyarak eşyalarınızın ambalajlamasını yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızın olası çökme ve mekaniğine zarar verecek taşıma yerine özel ambalajlama seçeneklerimiz ile paketlemelerini yapmaktayız. Eviniz içerisinde personelimiz sigara dahil evinize ve eşyalarınıza zarar verecek hijyen dışı davranışlarda bulunmamaktadır. Tüm eşyalarınızın ambalajlama ve paketlemesi bittikten sonra MDF kaplı özel araçlarımızla özel istifleme yöntemi ile eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz. Yeni evinize geldiğimizde öncelikli taşımaya elverişli yer temininden sonra eşyalarınızın istediğiniz odalara taşımasını yapmaktayız. Personelimiz ayrıca galoş giyerek evinizin hijyenine önem vermektedir. Eşyalarınızın taşıma işlemi bittikten sonra demonte olan eşyalarınızın montajını yaparak yerleşimini yapmaktayız. Olası zararlarınız olması durumunda da zararlarınızı tanzim etmekteyiz.

Firmamız sizler için neleri taahhüt etmektedir;

  • Çubuk’ta Taşıma öncesi nakliyat Sözleşmesi yapmaktayız.
  • Çubuk’ta Taşıma esnasında geçerli olan Nakliyat Sigortası yapmaktayız.
  • Çubuk’ta Kendi personelimiz ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
  • Çubuk’ta Ambalajlama işlemini ücretsiz yapmaktayız.
  • Çubuk’ta Taşıma esnasında ve sonrasında anlaşılan ücretin dışında herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
  • Çubuk’ta Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Nakliyat Sözleşmesi ve Nakliyat Sigortası neleri kapsamaktadır;

Nakliyat Sözleşmesi Anlaşmamızı yasal bir zeminde hakları saklı tutmak kaydıyla taşımayı taahhüt etmektedir. Ayrıca müşteri haklarını korumaktadır. Nakliyat Sigortası ise aracın kasasında bulunan eşyaların olası kazalarda ve aksilik durumlarında ödenmesini taahhüt eden bir sistemdir. Axa, Oyak vb. sigorta şirketleri üzerinden sigorta yapmaktayız. Ayrıca firmamız da olası zararlarda zararınız karşılayacak etik bir sözleşme yapmaktadır.

Çubuk’ta aşağıdakilerde mahallelerde en çok aranan firmayız.

Yıldırım Beyazıt Evden Eve Nakliyat, Cumhuriyet Evden Eve Nakliyat, Atatürk Evden Eve Nakliyat, Barbaros Evden Eve Nakliyat, Akkuzulu Evden Eve Nakliyat, Aşağıçavundur Evden Eve Nakliyat, Esenboğa Evden Eve Nakliyat, Dumlupınar Evden Eve Nakliyat, Yenice Evden Eve Nakliyat, Güldarpı Evden Eve Nakliyat, Melikşah Evden Eve Nakliyat, Sünlü Evden Eve Nakliyat, Yukarı Çavundur Evden Eve Nakliyat, Taşpınar Evden Eve Nakliyat, Ağılcık Evden Eve Nakliyat, Tahtayazı Evden Eve Nakliyat, Kızılca Evden Eve Nakliyat, Kuruçay Evden Eve Nakliyat, Yazır Evden Eve Nakliyat, Gökçedere Evden Eve Nakliyat, Kışlacık Evden Eve Nakliyat, İkipınar Evden Eve Nakliyat, Kargın Evden Eve Nakliyat, Kapaklı Evden Eve Nakliyat, Kutluören Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesi sigorta yapılarak tüm süreç güvence altına alınır

Paketleme & Ambalaj

Her eşyaya uygun paket ve ambalaj işlemi ile herhangi bir zarar görmeden taşının.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz ile taşınmayı baştan sona kontrol altında tutabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü